HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA - Kebulaw

KEBULAW, 1996 yilinda kurulmus olup kuruldugu günden bu yana tüm dünyada müvekkillerinin ihtiyaç duydugu her alanda en büyük çözüm ortagi olarak çalismaktadir. Bugün tüm dünya ülkelerinde bulunan partner ofisleri ve çözüm ortaklari ile baglantili sekilde bütün dünyada hizmet vermektedir.

KEBULAW gerek bireysel ve gerekse kurumsal tüm müvekkillerine üst düzey hukuki çözümler sunmakta, bunun yaninda yerli ve yabanci, sektörünün öncüsü pek çok firmaya hukuki danismanlik yapmakta, önleyici hukuk hizmetlerinin yani sira ortaya çikan hukuki ihtilaflarinin çözümünde de ara buluculuk ve Avukatlik hizmeti sunmaktadir.

Hukuki ihtiyaçlarini pratik çözüm yollari ile karsiladigi müvekkillerinin çikarlarini en üst seviyede gözeterek ihtiyaç duyulan her konuda hukuki yardim ve danismanlik hizmeti saglamakta, müvekkillerini her türlü adli ve idari merciler nezdinde temsil etmektedir. 

Her türlü hukuki gelisim ve degisimi yakindan takip eden KEBULAW, bünyesinde ayrilmis oldugu branslari ile müvekkillerine ihtiyaç duyduklari her alanda hukuk ve danismanlik destegini en hizli ve en güvenilir sekilde saglamaktadir.

 

Copyrights © 2020 KEBULAW.
info@kebulaw.com ·