• info@kebulaw.com
  • +90 534 035 29 50

Bizi Tanıyın

KEBULAW, 1996 yılında kurulmuş olup kurulduğu günden bu yana tüm dünyada müşterilerinin ihtiyaç duyduğu her alanda en büyük çözüm ortağı olarak çalışmaktadır. Bugün tüm dünya ülkelerinde bulunan partner ofisleri ve çözüm ortakları ile bağlantılı şekilde bütün dünyada hizmet vermektedir.

KEBULAW gerek bireysel ve gerekse kurumsal tüm danışanlarına üst düzey ticari çözümler sunmakta, bunun yanında yerli ve yabancı, sektörünün öncüsü pek çok firmaya ticari danışmanlık yapmakta, önleyici ticari hizmetlerinin yani sıra ortaya çıkan hukuki ihtilaflarının çözümünde de ara buluculuk ve avukatlık hizmetini de beraberinde sunmaktadır.

Ticari ihtiyaçlarını pratik çözüm yolları ile karşıladığı müşterilerinin çıkarlarını en üst seviyede gözeterek ihtiyaç duyulan her konuda ticari yardım ve danışmanlık hizmeti sağlamakta, müşterilerini her türlü adli ve idari merciler nezdinde temsil etmektedir. 

Her türlü ticari gelişim ve değişimi yakından takip eden KEBULAW, bünyesinde ayrılmış olduğu branşları ile danışanlarına ihtiyaç duydukları her alanda ticari danışmanlık desteğini en hızlı ve en güvenilir şekilde sağlamaktadır.

KEBULAW

Misyon

KEBULAW her biri alanında uzman iş insanları, avukatlar, öğretim üyeleri, teknik uzmanlar ve asistanlar ile iş birliği içerisinde çalışarak ticari danışanlarının ihtiyaç duyabilecekleri her türlü ticari desteği sağlamakta, önleyici ticari hizmetleri ile çözüm odaklı çalışmaktadır.

KEBULAW iş hayatında bireysel ve kurumsal müşterilerimize etkin çözüm üretebilmek adına tüm çalışma alanlarında sektörel bilgi ve deneyim edinmenin, analizin, sistemli ve detaylı çalışmanın önemine inanmaktadır.

KEBULAW, ticari tecrübesi ve hukukçu kimliği ile iş hayatında birleştirerek, sonuca en hızlı ve sağlıklı şekilde ulaşmayı benimsemektedir.

KEBULAW

Vizyon

KEBULAW uzun yıllara dayanan ticari tecrübesi, sektöre duyarlı yaklaşımı, iş dünyasının aktif içinde bulunması ve sektöründe hızı nedeniyle sektöre yön veren dünya firmaları arasında bulunmayı vizyon edinmiştir.