• info@kebulaw.com
  • +90 534 035 29 50

Kurumsal İletişim Danışmanlığı

Kurumsal iletişim; bir kurum, bir işletme ve bir kuruluşun amaç ve hedeflerine ulaşabilmek ve faaliyetini yürütebilmek için gereken bölüm ve unsurlar arasında bilgi akışını, motivasyonu, koordinasyonu, organizasyonu, eğitimi ve denetimi amacıyla gerçekleşen iletişim sürecine verilen addır.

 

KEBULAW Kurumsal İletişim Uzmanımız Sayın Necmettin Tetik

2001 yılında 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Sahne Sanatları Dramatik Yazarlık Bölümünü bitiren Necmettin Tetik, aynı üniversitede Yüksek Lisansını tamamlamıştır. Ulusal ve Uluslararası birçok ödülü olan ve birçok oyunda dramaturg olarak görev almış; TRT, Devlet Tiyatroları, NTV ve History Channel USA gibi kurumlarla çalışmıştır.
Bir süre, Ekonomi Üniversitesi’nde Öğretim Üyeliği de yapan Necmettin Tetik, uzun yıllar Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Milletvekilli Danışmanlığı ve üst düzey Siyasi İletişim Danışmanlığı görevlerinde bulunarak, birçok yerli-yabancı firmaya “Kurumsal İletişim Danışmanlığı” yapmıştır. Aynı zamanda İletişim ve Beden dili uzmanı olup; Yazarlık, Diksiyon, Beden dili ve Podcast eğitimleri başta olmak üzere birçok alanda seminerler vererek, eğitmenlik yapmaktadır. 60’tan fazla ülkeden dinleyicisi bulunan “Gece Masalcısı” ve “İMZA” adlı podcastleri halen Spotify başta olmak üzere ilgili platformlarda devam etmektedir.