• info@kebulaw.com
  • +90 534 035 29 50

8.Türk-Arap Tarım ve Tarım Teknolojileri Fuarı, İşbirliği Fuarı /10.Türk-Arap Gıda ve Gıda Teknolojileri Fuarı, İşbirliği Fuarı

 

TURAB Fuarcılık Reklam Organizasyon Hiz. A.Ş. 2006 yılından beri Türkiye’de ve Arap Ülkelerinde, fuar, ikili görüşme ve alım heyeti organizasyonları gerçekleştirmekte, tanıtım ve yatırım faaliyetlerinde bulunmaktadır.

Tüm Organizasyonlar ve Hizmetler, Arap Ülkelerinde güçlü bir alt yapıya sahip olan, Türk-Arap Ülkeleri İşbirliği Derneği desteği ile gerçekleştirilmektedir.

05 .05.2024-06.05.2024 TÜRAB Fuarında 10.Türk -Arap Gıda ve Gıda Teknolojileri ve 8.Türk -Arap Tarım ve Tarım Teknolojileri Fuarı’na Kebulaw olarak fuarda ziyaret ve görüşmelerde bulunulmuştur.

    Tarım ve Tarım Teknolojileri Fuarı:

  • Fuar, Türk ve Arap ülkelerinin tarım sektöründeki en son teknolojilerini
  • Yabancı iş adamları, tarım ve gıda makinelerini yakından inceleme fırsatı
  • Kebulaw , yeni iş bağlantıları kurma ve trendleri takip etmektedir.

Gıda ve Gıda Teknolojileri Fuarı:

  • 05-06 .05.2024 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleşen bu fuar, Türk ve Arap iş insanlarını bir araya gelmiştir.
  • 200’den fazla Türk firması, 1.500 iş insanı ile buluşularak,
  • Yatırım fırsatları ve işbirliği potansiyeli açısından büyük bir etkinlikte Kebulaw da temaslar da bulunmuştur.

Bu fuarlar, iş dünyasında işbirliği ve ticaretin gelişmesine katkı sağlıyor. Katılımcılar, sektördeki yenilikleri takip etmek ve iş ağlarını genişletmek için bu fırsatı değerlendirdirilmiştir.

Türabın dev organizasyonlarında toplamda , 2.700 Üzeri Türk Firması ve 21.500 üzerinde Arap firması katılım sağlamıştır. Son organizasyonlarımızda Türk ve Arap Firma sayıları artarak sektörlere büyük katkılar sağlanmıştır. Türab Expo Yönetim Kurulu Başkanı Sabuhi Attar’dır.

Sabuhi Attar aynı zamanda TA GROUP Kurucusu, Türab Dış Ticaret Yönetim Kurulu Başkanı, Türk-Arap Ülkeleri İşbirliği Derneği Genel Başkanı ( TÜRAP ) ve Türk-Arap Turizm Organizasyon Derneği Genel Başkanıdır.( TATO ) .